Total Conquest

Total Conquest 1.0.2

Zostań władcą Rzymian i stwórz potężny sojusz

Total Conquest jest grą strategiczną w stylu Clash of Clans, czy Clash of Lords. Jej akcja została osadzona w czasach Imperium Rzymskiego. Total Conquest jest darmowym tytułem dostępnym na platformę iOS.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciąga
  • Dobra grywalność
  • Tryb gry online
  • Świetna grafika 3D

Wady

  • Nic innowacyjnego
  • Wymaga połączenia z siecią

Dobry
7

Total Conquest jest grą strategiczną w stylu Clash of Clans, czy Clash of Lords. Jej akcja została osadzona w czasach Imperium Rzymskiego. Total Conquest jest darmowym tytułem dostępnym na platformę iOS.

Recepta na zwycięstwo

Total Conquest nie oferuje niczego nowego względem innych tytułów z tego gatunku. Naszym zadaniem jest stworzyć armię i wysłać ją do walki. Podczas rozbojów wojownicy zbierają dobra i monety, które wykorzystujemy do rozbudowy naszego miasta. Musimy zbudować i utrzymać domy, farmy, świątynie, skarbce oraz mury obronne. Nie można też zapomnieć o szkoleniu żołnierzy, czy zatrudnianiu architektów i kontaktach dyplomatycznych.

Podobnie, jak inne tytuły na urządzenia mobilne, tak i w przypadku Total Conquest istnieje możliwość zakupu monet w aplikacji za realne pieniądze. Dzięki temu szybciej będziemy mogli rozwijać nasze miasto, czy zyskać dostęp do dodatkowych materiałów.

Gra jest bardzo wciągająca, choć przypomina wiele innych tytułów, jak chociażby Ice Age Village, czy Epic. Do gry wracamy więc każdego dnia, aby rozwijać nasze miasto i rozpocząć panowanie nad antycznym światem. Miłym uzupełnieniem tytułu jest rywalizacja online. Możemy więc walczyć wspólnie ze znajomymi i przeciwko nim.

Rządź i zwyciężaj

Kontrola armii, jak i budowanie oraz zarządzenie miastem w Total Conquest jest bardzo proste, nawet jeśli nigdy nie graliście w tytuły tego typu. Po uruchomieniu gry dostępny jest samouczek, który pokaże, jak przejść przez kolejne elementy rozgrywki. Wszystkie podstawowe zagadnienia są naprawdę przystępnie opracowane. Z łatwością możemy również przybliżać i oddalać nasze miasto. Cała kontrola w Total Conquest oparta jest o gesty i klikanie palcami po ekranie.

Civilization w wersji kreskówkowej

W Total Conquest, podobnie jak w innych tytułach Gameloftu, zadbano o wszystkie detale. Zarówno interfejs jak i grafika gry wyglądają świetnie. Starożytny świat został przedstawiony bardzo ciekawie, choć oczywiście w kreskówkowym stylu. Na uwagę zasługuje też dobrze dobrana ścieżka dźwiękowa. Total Conquest jest kolorowy i atrakcyjny.

Veni, Vidi, Vici


Jeśli lubicie wciągające gry, a zwłaszcza jeśli uwielbiacie gry strategiczne, to sprawdźcie Total Conquest. To świetna gra osadzona w klimacie starożytnego Rzymu. Dopracowane animacje, łatwe sterowanie oraz ciekawe wyzwania, a to wszystko za darmo!

Najczęściej pobierane Strategiczne na iphone

Więcej
Total Conquest

Download

Total Conquest 1.0.2

Opinie użytkowników o Total Conquest